O nás

O Flow Base

Flow Base je rodinnou firmou, za níž stojí máma a dcera.

Dlouhodobě jsme hledaly vhodnou přírodní kosmetiku na cesty, ať už na cvičení, víkend nebo delší výlet. Naším cílem bylo najít takové produkty, které se příjemně používají a nedráždí pokožku. Chtěly jsme eliminovat stres na cestách, kdy je třeba zabezpečit, aby se kosmetika nevylila do kufru a na letišti neřešit, kolik ml se vejde do limitovaného sáčku s tekutinami.

Zkoušely jsme ledacos, pátraly na veletrzích, setkaly se s mnoha výrobci. Testovaly jsme různé produkty. Naprosto nás však uchvátily dvě značky, které nebyly v nabídce na našem trhu. Produkty Balade en Provence jsme si po několikatýdenním testování tak oblíbily, že jsme se rozhodly o radost z jejich používání podělit — v ten moment se zrodila myšlenka založení Flow Base.

A tak vznikl tento unikátní projekt, který je postaven na několika pilířích:

  • Flow Base nabízí skutečně kvalitní BIO kosmetiku, ve smyslu složení, funkčnosti i udržitelnosti, počínaje od výroby, přes balení a použitím konče.
  • Voda je život. Nesmíme s ní plýtvat. S tímto heslem jsme zahájili spolupráci s technickým projektantem a konzultantem, který se postará o návrh a realizaci ekologické čističky vody na míru, pro malé domácnosti i velké podniky.
  • Sledujeme trendy ve světě udržitelnosti, složení kosmetiky a příbuzných tématech. Námi zastoupené značky nabízí produkty, za jejichž složení se nemusí stydět.

Kritéria, která všechny naše nabízené produkty splňují

  • Složení s BIO certifikací
  • Žádný obsah vody, resp. snížený na technické minimum
  • Vysoká kvalita, maximální funkčnost produktu
  • Ekologické balení bez zbytečných plastů

Přejeme si, aby Vám naše produkty dělaly radost a zpříjemnily každý den!

Andrea a Anita

adrea-anita